Raktározás, logisztika

Raktáros munka Mátészalkán érvényes targoncás jogosítvánnyal rendelkezőknek

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Mátészalka és környéke
2018. 10. 11. 10:36

Kiszámítható, multinacionális hátterű, de családias méretű partnercégünk csapatába keresünk két raktáros munkatársat Mátészalkára.

Feladatok:

  • Anyagok átvétele, raktározása, kiszállításra előkészítés
  • Anyagmozgatási feladatok elvégzése
  • Beérkező áru átvétele, SAP-ban bevételezése
  • Késztermékek átmozgatása a termelési területről a raktárba, SAP könyvelése
  • Késztermékek komissiózása, szállítási dokumentumok készítése (szállítólevél, CMR)
  • Leltárkészítés
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal
  • A raktár rendjének és tisztaságának megtartása, ellenőrzése

Elvárások:

  • Érvényes targoncás jogosítvány (vezetőüléses és gyalogkíséretű)
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent:

  • Raktárosi munkakörben szerzett tapasztalat
  • Érettségi
  • SAP alapfokú könyvelési ismeretek
  • B kategóriájú jogosítvány
  • Rugalmasság, terhelhetőség, csapatszellem

Ajánlatunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Multinacionális környezet
  • Cafeteria juttatás

Jelentkezni lehet a jelentkezes@intsolution.hu email címen.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése