Autószerelő munkakörben álláslehetőség Mátészalkán

Csatlakozzon a Fordhoz és vezesse karrierjét a megfelelő irányba!

Érdekli egy olyan álláslehetőség, amelyben a legtöbbet hozhatja ki tudásából és képességeiből?

Szeretne egy olyan vállalat tagjaként dolgozni, amely biztosítja a karrierje felépítéséhez szükséges tapasztalatokat és továbbképzési lehetőségeket?

Amennyiben a válasz igen, üdvözöljük a Fordnál!

Az ovális kék Ford embléma a világ egyik legismertebb védjegye.

A Ford márkanév egyet jelent az élvonalbeli technológiai fejlesztésekkel és az egyik legnépszerűbb személyautó és haszongépjármű kínálattal.

Hogy ezt a világszintű sikertörténetet tovább folytassuk, lelkes és hatékony munkaerőre van szükségünk, akik biztosítják jövőbeni eredményeinket.

Feladatok

  • Gépjárművek időszakos karbantartása
  • Gépjárművek diagnosztikai vizsgálata
  • Karambolos gépkocsik javítás
  • Futómű állítás

Elvárások

  • Szakma iránti elhivatottság
  • Önálló munkavégzés
  • Precizitás
  • Megbízhatóság

Előnyök

  • B kategóriás jogosítvány
  • Szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • Kiemelt bérezés
  • Hosszú távú munkaviszony
  • Családias hangulat
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!