Árufeltöltő/átvevő pozícióba munkatársat keresünk mátészalkai munkahelyre

A térségben meghatározó, dinamikusan növekvő, nagy múlttal rendelkező kis- és nagykereskedelmi vállalkozás hosszútávra keres Árufeltöltő/átvevő pozícióba munkatársat, mátészalkai munkahelyre.

Amennyiben rendelkezik a pozícióhoz kapcsolódó elvárásokkal és szeretne hosszútávon egy megbízható cég megbecsült munkatársa lenni, akkor jelentkezzen.

Feladatok

Feladatok-felelősségi kör:

  • vásárlók professzionális szintű kiszolgálása
  • áru feltöltése
  • áru minőségi és mennyiségi átvétele

Elvárások

Elvárások:

  • vevő centrikusság, elkötelezettség
  • lelkesedés, dinamizmus
  • önállóság, felelősségtudat és becsületes munkavégzés

Előnyök:

  • pénztárgép használat ismerete
  • pénzkezelésben való rutin

Amit kínálunk

Amit Önnek kínálunk:

  • kulturált munkakörülmény
  • kiszámítható munkaidő
  • korrekt bérezés, arányos bérfejlődési lehetőséggel
  • csapatmunka lehetősége egy dinamikus, lendületes közösségben
  • hosszú távú munkalehetőség, stabil vállalati háttér

Amennyiben a fenti állásajánlat felkeltette érdeklődését, úgy a jelentkezéshez szükséges önéletrajzot a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk:

Jelentkezéskor kérjük a pozíció megjelölését!

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott