Fizikai, segéd, betanított munka

Operátor munka Mátészalkán azonnali kezdéssel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Mátészalka
2019. 05. 02. 11:43

Fiatalos, családias csapatunkba keresünk azonnali kezdéssel operátor kollégákat 3 műszakos munkarendbe, kiemelt kezdőbérrel.

Feladatok:

  • a finomoptikai üzem végtermékeihez szükséges lencsék gyártása és ellenőrzése (betanulható)
  • a gyártás során felmerülő problémák jelzése
  • a gyártási folyamatok javítása

Elvárások:

  • befejezett középiskolai tanulmányok (szakirányú, optikus végzettség előnyt jelent)
  • 3 műszak vállalása
  • önállóság és precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • azonnali kezdési lehetőség
  • régióban kiemelkedő kezdőbér
  • cafeteria már a próbaidő alatt is
  • vállalti gondoskodás a nyugdíjas évekről
  • bónusz
  • bejárási támogatás
  • kedvezményes vásárlási lehetőség a cég termékeire
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése