Operátori állás Mátészalkán egy nyugodt munkahelyen, jó fizetéssel

Mátészalkai partnerünkhöz keressük új munkatársainkat!

Válaszolj kérdéseinkre és megtudod, hogy alkalmas lennél-e az állásra:

  •  stabil, hosszú távú, megbízható munkára van szükséged?
  •  fontos számodra a családias, nyugodt légkör?
  • igényes vagy a munkádra és eleged van a szalagmunkából?
  • szereted nyáron klimatizált, télen fűtött helyiségben végezni a munkád?

Ha a válaszod mindenre IGEN, akkor TE vagy a mi emberünk!

Amit kínálunk:
- régióban kiemelkedő jövedelem és cafeteria
- bónusz
- vállalati gondoskodás a nyugdíjas évekről
- családias hangulat, támogatás a betanulási időszakban

Olvass tovább, hogy megtudd, mik lesznek majd a feladataid és küldd el jelentkezésed

Feladatok:

  • a finomoptikai üzem végtermékeihez szükséges lencsék gyártása és ellenőrzése (betanulható)
  • a gyártás során felmerülő problémák jelzése
  • a gyártási folyamatok javítása

Elvárásaink:

  • befejezett középiskolai tanulmányok (szakirányú, optikus végzettség előnyt jelent)
  • 3 műszak vállalása
  • önállóság és precíz munkavégzés

Érdeklődni a 06 (42) 238 -699-es telefonszámon lehet.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Többműszakos