Gépkocsivezető pozícióba munkatársat keresünk mátészalkai munkahelyre

Szal-Tó Kft.
Mátészalka
2020. 07. 16.

A Szal-Tó Kft. mint nagy múlttal rendelkező kis- és nagykereskedelmi vállalkozás, hosszútávra keres Gépkocsivezető pozícióba munkatársat, mátészalkai munkahelyre.

Főbb feladatok:

  • áruszállítás
  • pontos, sérülésmentes szállítás
  • az értékekkel való elszámolás
  • adminisztráció
  • raktári munka- és balesetvédelmi szabályok, valamint a raktári rend betartása
  • raktárkezelői tevékenységek ellátása

A leendő kollegával kapcsolatos elsődleges elvárások:

  • ’C’ kategóriás jogosítvány
  • GKI kártya szükséges
  • gépjárművezetői tapasztalat
  • pozitív hozzáállás
  • felelősségteljes, precíz munkavégzés
  • előnyt jelent a targonca vezetői engedély megléte, tapasztalat

Amit az elvégzett munkáért kínálunk:

  • kiszámítható munkaidő
  • korrekt bérezés, arányos bérfejlődési lehetőséggel
  • biztos munkahely

Amennyiben a fenti állásajánlat felkeltette érdeklődését, úgy a jelentkezéshez szükséges önéletrajzot az alábbi elérhetőségre várjuk:

  • "Jelentkezem" gombra kattintva vagy
  • személyesen is leadható a Mátészalka, Jármi u. 59. szám alatti telephelyen.

Jelentkezéskor kérjük a pozíció megjelölését!

Érdeklődni a következő telefonos elérhetőségen lehet: 30/370 20 66

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Egyéb

Munkarend

  • Általános
  • Megszakítás nélküli (váltásos)