Eladó / pénztáros munkakörben álláslehetőség Mátészalkán

A térségben meghatározó, dinamikusan növekvő, nagy múlttal rendelkező kis- és nagykereskedelmi vállalkozás hosszú távra keres Eladó/pénztáros pozícióba munkatársat, mátészalkai munkahelyre.

Feladatok

  • A vásárlók magas színvonalú, gyors, udvarias kiszolgálása, informálása, értékesítés, tanácsadás
  • a napi üzletmenet biztosítása (árufeltöltés, polcok rendben és tisztán tartása stb.)
  • a pénztárgép kezelése
  • adminisztratív feladatok (nyitással és zárással kapcsolatos teendők)
  • értékekkel való elszámolás

Elvárások

  • minimum középfokú végzettség
  • kereskedelemben jártas személy
  • udvarias fellépés, jó kommunikációs készség
  • pozitív hozzáállás
  • felelősségteljes, precíz munkavégzés
  • számítógépes ismeretek (adatbázisok, Microsoft)

Amit kínálunk

  • kulturált munkakörülmény
  • kiszámítható munkaidő
  • korrekt bérezés, arányos bérfejlődési lehetőséggel
  • hosszú távú munkalehetőség, stabil vállalati háttér
  • munkavégzés helye, Mátészalka

Amennyiben a fenti állásajánlat felkeltette érdeklődését, úgy a jelentkezéshez szükséges önéletrajzot az oldalon keresztül várjuk.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott