150.000,- forint kezdő fizetéssel menhelyünk felvételt hirdet

Menhelyünk felvételt hirdet 2 fő részére, teljes munkaidős, állatgondozói munkakörre, mátészalkai munkavégzéssel.

Kicsiny, de elhivatott csapatunk bővítenénk!

Kezdőfizetés: nettó 150.000 HUF/hó

Jelentkezésed a "JELENTKEZEM" gombra kattintva várjuk.

Feladatok

  • a menhelyen lakó kutyák etetése
  • kennelek takarítása
  • szalmázás
  • a menhely területén szemétszedés, apróbb karbantartási munkák (pl kutyaházak javítása)

Elvárások

Te vagy az emberünk, ha

  • szereted az állatokat és szívesen dolgoznál köztük, velük, értük
  • tudsz és szeretsz is dolgozni, nem jelent problémát, hogy munkád kültéren végzed
  • elhivatott vagy, ha csak a pénz miatt jönnél, hamar kiderül, inkább ne húzzuk egymás idejét
  • józan életmódú, függőségektől mentes életet élsz, mentális állapotod stabil.
  • (állandó, megbízható munkarőkre van szükségünk,
  • akik a bántalmazott vagy szocializáltalan (de nem harapós) kutyákkal is minden helyzetben megfelelően tudnak bánni)
  • A dohányzás nem kizáró ok, amennyiben nem vagy láncdohányos.
  • jogosítvány nem elvárás, de előny
  • rendelkezel erkölcsi bizonyítvánnyal (melyet évente 3 alkalommal díjmentesen kiválthatsz)

Előnyök

  • a menhelyi körülmények a közösségi összefogás hatására folyamatosan javulnak

Amit kínálunk

  • hosszútávú, bejelentett munka
  • a munkaidőd napi 8 és 1/2 óra, melyben benne van a félóra ebédidő is. Kezdés 1/2 9- kor.
  • évszaknak megfelelő munkaruhát biztosítunk
  • kávé, tea egésznap elérhető

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott