Gépkezelő operátor álláslehetőség azonnali kezdéssel

Befejezted a középsikolát és munkát keresel? Nem sikerült a felvételid és szeretnél elhelyezkedni? Szívesen megtanulnád a távcsőlencsegyártás csínját-bínját?

Téged is várunk!

3 műszakos munkarendbe azonnali belépéssel gépkezelő operátorokat keresünk.

Valószínűleg új feladatok várnak rád, amikkel eddig még nem találkoztál, de ne ijedj meg! 3 hónapig melletted lesz egy tapasztalt kolléga, aki mindenre megtanít, amire szükséged lehet! S utána sem engedjük el a kezed.

Feladatok

  • optikai megmunkáló gépeken meghatározott gyártási feladatok végrehajtása
  • lencsefelület ellenőrzése
  • folyamatos minőség ellenőrzés precíziós mérőeszközökkel
  • selejt esetén a hiba jelzése, a minőségjavításban való aktív részvétel
  • a munkahelyhez kapcsolódó dokumentációk pontos vezetése
  • információk, tapasztalatok átadása a gyártósorok termelékenységének és minőségének folyamatos javítása érdekében
  • A munkaterület tisztán tartása

Elvárások

  • befejezett középiskolai tanulmányok (szakirányú, optikus végzettség előnyt jelent)
  • 3 műszak vállalása
  • önállóság és precíz munkavégzés

Előnyök

  • rugalmasság
  • tanulási hajlandóság
  • tiszta, ápolt megjelenés
  • jó problémamegoldó képesség
  • csapatmunkára nyitottság

Amit kínálunk

  • régióban kiemelkedő kezdőbér és cafeteria
  • teljesítménybónusz
  • teljesítménytől független, alapbéren alapuló bónusz minden hónapban
  • egészségmegőrző programok
  • családias hangulat, támogatás a betanulási időszakban
  • hosszú távú, stabil munkalehetőség

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!