Targoncavezető pozícióba munkatársat keresünk Mátészalkán

Szal-Tó Kft.
Mátészalka
2021. 09. 08.

A Szal-Tó Kft. hosszútávra keres Targoncavezető pozícióba munkatársat, mátészalkai munkahelyre.

Amennyiben rendelkezik a pozícióhoz kapcsolódó elvárásokkal és szeretne hosszútávon egy megbízható cég megbecsült munkatársa lenni, akkor jelentkezzen.

Feladatok

  • bejövő áru fogadása, betárolása raktárba
  • kimenő áruforgalom, teherautók fel/lerakodása
  • egyéb, belső anyagmozgatási feladatok
  • dokumentumok kezelése
  • raktárrend fenntartás
  • munka- és balesetvédelmi előírások betartása
  • raktári dolgozók munkájának segítése
  • önállóság, precíz munkavégzés

Elvárások

  • érvényes targoncavezetői engedély

Előnyök

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • kulturált munkakörülmény
  • kiszámítható munkaidő
  • korrekt bérezés, arányos bérfejlődési lehetőséggel
  • csapatmunka lehetősége egy dinamikus, lendületes közösségben
  • hosszú távú munkalehetőség, stabil vállalati háttér
  • munkavégzés helye, Mátészalka

Amennyiben a fenti állásajánlat felkeltette érdeklődését, úgy a jelentkezéshez szükséges önéletrajzot a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Jelentkezéskor kérjük a pozíció megjelölését!

Érdeklődni a bejelentkezés után megtekinthető telefonos elérhetőségen lehet.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott