Dobszűrős - léelőkészítő szezonális állás Mátészalkán élelmiszeripari üzemünkben

ESZAT Kft.
Mátészalka
Bruttó 232 000 Ft / Hónap
2023. 10. 04.

Munkatársunkat keresünk élelmiszeripari üzemünkbe SZEZONÁLIS munkavégzésre dobszűrős - léelőkészítő munkakörbe, azonnali kezdéssel.

Feladatok

  • A derítési alj és az ultraszűrőkön képződött zagy megszűrése a vákumdobszűrőn, a szűrt lé technológiai folyamatba visszajuttatása.
  • Az előszűrtlé tartályok napi mosása, előkészítése a nyerslé fogadására.
  • A forgódobos résszűrő folyamatos tisztán tartása.
  • A lapszűrőkből a használt lapok kiszedése, a lapszűrő tisztítása, fertőtlenítése és az új szűrőlapok behelyezése.
  • Amennyiben üzemel a szalagprés annak előírás szerinti üzemeltetése, a lé előtisztítása és továbbítása.
  • A heti nagytakarítások, továbbá a termelésvezető utasítása szerinti szükséges takarítások elvégzése,
  • Egyéb termelést támogató feladataok ellátása.

Elvárások

  • Általános iskolai végzettség,
  • Műszaki affinitás,
  • Állóképesség,
  • Logikus gondolkodás,
  • Csapatmunka
  • Megbízhatóság, önállóság, célorientált munkavégzés
  • Terhelhetőség

Előnyök

  • Élelmiszeriparban szerzett tapasztalat,
  • Gyors betanulás, motiváltság,
  • Műszakos munkarendben szerzett tapasztalat
  • Folyamatos (12 órás) műszakrend vállalása (nappal - éjszaka váltóműszakban)

Amit kínálunk

  • Kiszámítható alapbér és bónusz,
  • Munkába járás támogatása,
  • Betanulást támogató környezet,
  • SZEZONÁLIS biztos munkalehetőség.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Megszakítás nélküli (váltásos)

Beosztás

  • Gyakornok

Önéletrajz elküldése kötelező!